Sieć edukacji żywieniowej dla zrównoważonego rozwoju Euroregionu Nysa

SIEĆ

netsus – projekt realizowany przez niemieckie stowarzyszenie Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen e. V. oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

PROJEKT

Wspólny projekt Christlich Sozialen Bildungswerk Sachsen e.V. i Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

AKTUALNOŚCI

Nad czym teraz pracujemy? Jakie są najbliższe daty?

PLATFORMA EDUKACYJNA

Dostęp do platformy edukacyjnej nt. „zrównoważonego żywienia” – strona logowania i możliwość rezerwacji.

Platforma edukacyjna w skrócie

Tutaj znajdziesz w krótkich filmach przegląd tego, czego możesz się spodziewać w module edukacyjnym na temat „Zrównoważone odżywianie” dla poszczególnych rozdziałów.

Film obrazowy od Farmy dla Dzieci i Młodzieży Hoyerswerda

Tutaj dowiesz się, czego możesz się spodziewać na lekcjach projektowych w centrum zielarstwa i żywienia na Farmie dla Dzieci i Młodzieży.

WYDARZENIA

  Maj 2023  
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

NEWS

Także w 2023 roku uczniowie z Dolnego Śląska i okolic Hoyerswerdy znów będą się wspólnie uczyć w Centrum Żywienia na Farmie dla Dzieci i Młodzieży. Jednym z głównych tematów jest właściwe postępowanie z żywnością.

Po zakończeniu projektu uczniowie z Dolnego Śląska i regionu Hoyerswerda spotkali się w Centrum Żywienia na Farmie dla Dzieci i Młodzieży, aby wspólnie uczyć się prawidłowego postępowania z żywnością, przy wsparciu platformy edukacyjnej "netsus".

W dniu 22 czerwca 2022 r., na zaproszenie Prorektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu - prof. dr hab. Anny Chełmońskiej-Soyty, pracownicy CSB odwiedzili Centrum Żywienia w Radomierzu.

 
Logo CSB
Logo Universität
Logo Interreg Polen und Sachsen