Sieć edukacji żywieniowej dla zrównoważonego rozwoju Euroregionu Nysa

SIEĆ

netsus – projekt realizowany przez niemieckie stowarzyszenie Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen e. V. oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

PROJEKT

Wspólny projekt Christlich Sozialen Bildungswerk Sachsen e.V. i Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

AKTUALNOŚCI

Nad czym teraz pracujemy? Jakie są najbliższe daty?

PLATFORMA EDUKACYJNA

Dostęp do platformy edukacyjnej nt. „zrównoważonego żywienia” – strona logowania i możliwość rezerwacji.

Platforma edukacyjna w skrócie

Tutaj znajdziesz w krótkich filmach przegląd tego, czego możesz się spodziewać w module edukacyjnym na temat „Zrównoważone odżywianie” dla poszczególnych rozdziałów.

Film obrazowy od Farmy dla Dzieci i Młodzieży Hoyerswerda

Tutaj dowiesz się, czego możesz się spodziewać na lekcjach projektowych w centrum zielarstwa i żywienia na Farmie dla Dzieci i Młodzieży.

WYDARZENIA

  Wrzesień 2023  
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

NEWS

Z okazji „Festynu Europejskiego“, który wraz z „Dniem wody“ odbył się 11-go maja 2023 roku na Farmie dla Dzieci i Młodzieży w Hoyerswerdzie, odwiedzającym została zaprezentowana platforma edukacyjna „netsus“ oraz oferta niemiecko-polskich dni projektowych realizowanych w Centrum Żywienia.

Także w 2023 roku uczniowie z Dolnego Śląska i okolic Hoyerswerdy znów będą się wspólnie uczyć w Centrum Żywienia na Farmie dla Dzieci i Młodzieży. Jednym z głównych tematów jest właściwe postępowanie z żywnością.

Po zakończeniu projektu uczniowie z Dolnego Śląska i regionu Hoyerswerda spotkali się w Centrum Żywienia na Farmie dla Dzieci i Młodzieży, aby wspólnie uczyć się prawidłowego postępowania z żywnością, przy wsparciu platformy edukacyjnej "netsus".

 
Logo CSB
Logo Universität
Logo Interreg Polen und Sachsen